behar-jahiu
  12 Shenjat e Dashuris
 
 • A besoni se keni rene ndonjehere me te vertete ne dashurie Nganjehere ngaterrohen ndjenjat dhe ju duket sikur ajo qe po perjetoni eshte dashuri.

 • 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri:

 • 12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
 • 11. Ecen shume ngadale kur je me te
 • 10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te
 • 09. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt
 • 08. Kur degjon zerin e tij/saj...buzeqesh pa asnje arsye
 • 07. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje
 • 06. Fillon te degjosh kenge te lehta
 • 05. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te
 • 04. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj
 • 03. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te
 • 02. Do beje cdo gje per te...
 • 01. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen...
 
  www.Risi-Ks.com - CHAT
| Kalo Siper Faqes| WebMaster: Beha-Dr@Live.Com |
 
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=
KosovaSotGazetaLajminfopressExpressLogoBotaSotLogokohaditore
 
Faqja Behar-Jahiu.Tk shikohet më mirë me Mozilla Firefox  KLIKO KËTU PËR TA SHKARKUAR