behar-jahiu
  Si tia merrni numrin e telefonit nje femre (Video)
 

Nje i ri ka gjetur nje metode origjinale per te siguruar numrat e telefonave nga vajzat qe i pelqen.

Ai shfrytezon nje truk me letra per te arritur deri te qellimi i tij.

Protagonisti ne videon e hedhur ne YouTube kerkon nga vajzat qe t’i shkruajne ne nje leter disa shifra nga numri i telefonit.

Pastaj, ai ve bast me to se nese e gjen letren ne te cilen jane shkruar numrat, atehere vajza duhet t’ia tregoje numrin e plote dhe te dale ne takim me te... 

 
  www.Risi-Ks.com - CHAT
| Kalo Siper Faqes| WebMaster: Beha-Dr@Live.Com |
 
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=
KosovaSotGazetaLajminfopressExpressLogoBotaSotLogokohaditore
 
Faqja Behar-Jahiu.Tk shikohet më mirë me Mozilla Firefox  KLIKO KËTU PËR TA SHKARKUAR